Večírek k 10. výročí Rampy - útulná atmosféra

V Jablonci ten den byla spousta akcí, ale Rampa od začátku plná slavičů všech generací, kteří spokojeně kromě pití konzumovali guláš od Romana Rákosníka, výstavu dobových fotografií z minulých let Klubu či projekci Roberta Pánka na téma beatlesovského výročí /akce byla v pátek 8.12./.
Večer zahájil současný šéf Martin Bauer ml. a na pódiu přednesli zdravice otcové zakladatlové Roman Rákosník a Petr Vobořil.
Vydařené variace na beatlesovské téma posléze předváděli na pódiu mnozí jablonečtí muzikanti. Stejně jako před léty zahájil Honza Krajník, v průběhu večera následovali Maršál Bazén, Cynik 84, Micháč, Pýca, Martin Zemánek a další.
V poslední rozeznatelné písni v ranních hodinách Pýca s Martinem Bauerem st. zbili slony v Montgomery / není ale spolehlivě doloženo, zda tuto skladbu hrával i nebožtík Lennon, v análech se snad vyskytl záznam o nedokončené skladbě „Cry, Elephant, Cry!“ /.
Poslední hosté opouštěli Rampu cca v 9 .00 následujícího dne , čímž oslava 10. let výročí přešla do oslavy zahájení dalších 10. let

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!