Večírek k 10. výročí Rampy - útulná atmosféra

V Jablonci ten den byla spousta akcí, ale Rampa od začátku plná slavičů všech generací, kteří spokojeně kromě pití konzumovali guláš od Romana Rákosníka, výstavu dobových fotografií z minulých let Klubu či projekci Roberta Pánka na téma beatlesovského výročí /akce byla v pátek 8.12./.
Večer zahájil současný šéf Martin Bauer ml. a na pódiu přednesli zdravice otcové zakladatlové Roman Rákosník a Petr Vobořil.
Vydařené variace na beatlesovské téma posléze předváděli na pódiu mnozí jablonečtí muzikanti. Stejně jako před léty zahájil Honza Krajník, v průběhu večera následovali Maršál Bazén, Cynik 84, Micháč, Pýca, Martin Zemánek a další.
V poslední rozeznatelné písni v ranních hodinách Pýca s Martinem Bauerem st. zbili slony v Montgomery / není ale spolehlivě doloženo, zda tuto skladbu hrával i nebožtík Lennon, v análech se snad vyskytl záznam o nedokončené skladbě „Cry, Elephant, Cry!“ /.
Poslední hosté opouštěli Rampu cca v 9 .00 následujícího dne , čímž oslava 10. let výročí přešla do oslavy zahájení dalších 10. let

OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >