kvě

Víkend pro Afriku, Výstava fotografií Jana Šíbíka (časopis Reflex)

První květnový víkend 3. - 6. 5. 2007 pořádá agentura SUNDISK s.r.o. v Klubu Na Rampě a v areálu Eurocentra Jablonec nad Nisou charitativní akci na podporu čtyř projektů realizovaných v Kenye. Celou akcí Vás bude provázet Lejla Abassová z nadačního fondu Assante Kenya.
Čtyřdenní program odstartuje ve čtvrtek 3. 5. od 20 hod. Ro(c)kováním Jiřího Černého. V pátek 4. 5.od 17 hod. proběhne vernisáž fotografií Jana Šibíka „Ženy z Kibery.“ Unikátní výstava, která má v Čechách premiéru, potrvá do pátku 11.5. Program bude pokračovat večerním koncertem hiphopového dua Indy a Wich.
Sobotní program 5. 5. začne v jedenáct hodin dopoledne na letní scéně Eurocentra. Zde budou připraveny adrenalinové atrakce - například lezecká stěna, skákací boty Poweriser, trampolína, bungee running a mnoho dalších. V sobotním celodenním programu najdete také vaření afrických jídel, od 14 hodin taneční vystoupení Capoeira a od 15 hodin bubnování pod širým nebem pro veřejnost pod vedením 4 bubeníků. Vyvrcholení dne se odehraje opět na Rampě večerním koncertem kapely Děda Mládek Illegal Band. Na úplný závěr předvede žonglerský spolek KGS ohnivou fire show.

V neděli 6. 5. ve 12 hodin proběhne slavnostní předání šeku na vybrané peníze do rukou Lejly Abbasové. Akci zakončí promítání filmu Darwinova noční můra od 18 hodin.

Konkrétní informace o projektech, na které je celá akce cílená, naleznete na webových stránkách www.asantekenya.org. Účastí na této akci pomůžete dětem, které si nic podobného nedovedou ani představit. Vzdělání, které díky takovéto charitě získají, jim přinese možnost vystoupit z bludného kruhu AIDS, chudoby a krádeží.

Aleš Zemín, Klub Na Rampě a SUNDISK s.r.o.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme