04
kvě
2007

Víkend pro Afriku, Výstava fotografií Jana Šíbíka (časopis Reflex)

První květnový víkend 3. - 6. 5. 2007 pořádá agentura SUNDISK s.r.o. v Klubu Na Rampě a v areálu Eurocentra Jablonec nad Nisou charitativní akci na podporu čtyř projektů realizovaných v Kenye. Celou akcí Vás bude provázet Lejla Abassová z nadačního fondu Assante Kenya.
Čtyřdenní program odstartuje ve čtvrtek 3. 5. od 20 hod. Ro(c)kováním Jiřího Černého. V pátek 4. 5.od 17 hod. proběhne vernisáž fotografií Jana Šibíka „Ženy z Kibery.“ Unikátní výstava, která má v Čechách premiéru, potrvá do pátku 11.5. Program bude pokračovat večerním koncertem hiphopového dua Indy a Wich.
Sobotní program 5. 5. začne v jedenáct hodin dopoledne na letní scéně Eurocentra. Zde budou připraveny adrenalinové atrakce - například lezecká stěna, skákací boty Poweriser, trampolína, bungee running a mnoho dalších. V sobotním celodenním programu najdete také vaření afrických jídel, od 14 hodin taneční vystoupení Capoeira a od 15 hodin bubnování pod širým nebem pro veřejnost pod vedením 4 bubeníků. Vyvrcholení dne se odehraje opět na Rampě večerním koncertem kapely Děda Mládek Illegal Band. Na úplný závěr předvede žonglerský spolek KGS ohnivou fire show.

V neděli 6. 5. ve 12 hodin proběhne slavnostní předání šeku na vybrané peníze do rukou Lejly Abbasové. Akci zakončí promítání filmu Darwinova noční můra od 18 hodin.

Konkrétní informace o projektech, na které je celá akce cílená, naleznete na webových stránkách www.asantekenya.org. Účastí na této akci pomůžete dětem, které si nic podobného nedovedou ani představit. Vzdělání, které díky takovéto charitě získají, jim přinese možnost vystoupit z bludného kruhu AIDS, chudoby a krádeží.

S pozdravem

Aleš Zemín, Klub Na Rampě a SUNDISK s.r.o.


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: