24
říj
2012

Víkendová smršť a listopadový program

Čeká nás víkendová smršť v podobě pátečního křtu nové desky kapely UDG (tak kdo má pravdu v anketě?) a také sobotní horečky sobotní noci v sobotu... Pokračujeme TOP koncertním měsícem roku - listopadem. Těšit se můžete na Talent of the year 2011 podle British Blues Awards - blues číslo jedna z Velké Británie - OLI BROWN & BAND, pokračujeme STO ZVÍŘATY, která hrají na klavír v bordelu novou desku , dále k nám z USA přijíždí výborná kytaristka a zpěvačka JANET ROBIN s kapelou tvořenou českými esy (Martin Vajgl, Vladimír GUMA Kulhánek, Roman Helcl) - mimochodem, tahle holka se chystá na desku s legendárním Johnem Paulem Johnesem z LED Zeppelin... A nesmíme taky zapomenout na rytmickou smršť a divokou show černošského američana jménem Lorenzo THOMPSON, které ho doprovodí námi oblíbený Trossman & Kořínek Band. Nebojte se, nechybí další tradiční divadelní představení KÚD, ale také se po čase na Rampě ukáže Víťa Marčík a jeho Labyrint světa. Výjimenčou lahůdkou pro příznivce drum´n ´bass bude hudební bitva s názvem Capture the Flag, která se uskuteční na sále (Djs Philip TBC, Czervas, Dawe, FireBall, Gasmask, LuckeyBoi. VJ MONO) i v hospodě ( Funky Beats / Hiphop / Another Hit´s ANS & DaRoot). Kompletní program najdete zde.

Tak se těšte, my se těšíme na vás!

Vaše Rampa


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.