24
říj
2012

Víkendová smršť a listopadový program

Čeká nás víkendová smršť v podobě pátečního křtu nové desky kapely UDG (tak kdo má pravdu v anketě?) a také sobotní horečky sobotní noci v sobotu... Pokračujeme TOP koncertním měsícem roku - listopadem. Těšit se můžete na Talent of the year 2011 podle British Blues Awards - blues číslo jedna z Velké Británie - OLI BROWN & BAND, pokračujeme STO ZVÍŘATY, která hrají na klavír v bordelu novou desku , dále k nám z USA přijíždí výborná kytaristka a zpěvačka JANET ROBIN s kapelou tvořenou českými esy (Martin Vajgl, Vladimír GUMA Kulhánek, Roman Helcl) - mimochodem, tahle holka se chystá na desku s legendárním Johnem Paulem Johnesem z LED Zeppelin... A nesmíme taky zapomenout na rytmickou smršť a divokou show černošského američana jménem Lorenzo THOMPSON, které ho doprovodí námi oblíbený Trossman & Kořínek Band. Nebojte se, nechybí další tradiční divadelní představení KÚD, ale také se po čase na Rampě ukáže Víťa Marčík a jeho Labyrint světa. Výjimenčou lahůdkou pro příznivce drum´n ´bass bude hudební bitva s názvem Capture the Flag, která se uskuteční na sále (Djs Philip TBC, Czervas, Dawe, FireBall, Gasmask, LuckeyBoi. VJ MONO) i v hospodě ( Funky Beats / Hiphop / Another Hit´s ANS & DaRoot). Kompletní program najdete zde.

Tak se těšte, my se těšíme na vás!

Vaše Rampa


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě