kvě

Vyhrajte kytaru, špičkový americký bluesman Joe Bonamassav Klubu Na Rampě.

V Jablonci v Klubu Na Rampě opět uvidíme a uslyšíme muzikanty současné světové špičky -
již tuto středu - 27. května přijede jeden z nejlepších světových bluesmanů mladší generace, který hrál na podiu vedle svých předchůdců a učitelů – Erica Claptona, B.B.Kinga či Buddy Guye, je srovnáván s dalšími velikány blues Jeff Beckem a S.R. Vaughanem - americký bluesový kytarista a zpěvák Joe Bonamassa.

Joe Bonamassa je známý svým hrubým hlasem a technicky velmi kvalitní hrou na kytaru, což potvrzuje i časopis Guitar One, který ho označil za nejlepšího kytaristu své generace. V roce 2007 a 2008 byl Guitar Players Reader´s Choice Award oceněn jako nejlepší bluesový kytarista. Jeho vlastní styl, ve kterém hraje i píše své skladby je mixem přímočarého tvrdého blues a (hard)rockového "písničkářství".

Joe věnoval pro tento koncert signovaný model kytary Gibson – Epiphone Joe Bonamassa, kterou obdrží vylosovaný výherce z publika!

Lístky je dosud možné zakoupit v předprodeji přímo v Klubu Na Rampě do úterý 26.5., část je ponechána i k prodeji i přímo před koncertem.

Přijďte si to užít!

Partneři akce:
Radio BEAT, Czechblues.com, Nepropasni.cz, Premedis s.r.o., Žlutá plovárna-Malá Skála, Geoprint s.r.o.

Kam dál:
Další info v programu na www.klubnarampe.cz

Přečtěte si jaké bylo vystouepní Joea Bonamassy v hudebním svatostánku Royal Alberts Hall - necelé tři týdny před jeho koncertem v Čechách - na jablonecké Rampě. Hostem večera byl i mr. Slowhand - Eric Clapton. Více info zde: www.modernguitars.com a další článkek na www.guitarworld.com

Zde si můžete přečíst co o něm píší na www.radiobeat.cz - web našeho partnera.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme