01
lis
2006

Vyjádřili jste se k interiéru Rampy...

Naše historicky první anketa, která se snažila zmapovat Váš názor na interiér Rampy po její velké rekonstrukci dopadla vcelku uspokojivě. Celkem se zapojilo 105 lidí a ti rozhodli takto:

51% dotázaných přijímá změny na Rampě bez výhrad a jsou spokojeni se stávajícím stavem
15% respondentů je v kategorii "neurazí, nezklame"
34% si ještě na zásadní změny na Rampě nezvyklo :-)

Jsme rádi, že nás nadpoloviční většina hodnotí více než kladně a pevně věříme, že ti zbývající si pozitivní cestičku k nám časem také najdou. Příjemné už je i to, že si našli čas a snahu najít naše stránky, aby mohli svobodně vyjádřit svůj názor.

V následující anketě se snažíme zjistit, zda program Rampy je pro Vás dostatečně široký. Vaše konkrétní připomínky k programu můžete vyjádřit přímo v návštěvní knize.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: