lis

Vyjádřili jste se k interiéru Rampy...

Naše historicky první anketa, která se snažila zmapovat Váš názor na interiér Rampy po její velké rekonstrukci dopadla vcelku uspokojivě. Celkem se zapojilo 105 lidí a ti rozhodli takto:

51% dotázaných přijímá změny na Rampě bez výhrad a jsou spokojeni se stávajícím stavem
15% respondentů je v kategorii "neurazí, nezklame"
34% si ještě na zásadní změny na Rampě nezvyklo :-)

Jsme rádi, že nás nadpoloviční většina hodnotí více než kladně a pevně věříme, že ti zbývající si pozitivní cestičku k nám časem také najdou. Příjemné už je i to, že si našli čas a snahu najít naše stránky, aby mohli svobodně vyjádřit svůj názor.

V následující anketě se snažíme zjistit, zda program Rampy je pro Vás dostatečně široký. Vaše konkrétní připomínky k programu můžete vyjádřit přímo v návštěvní knize.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro