úno

Webkamera vs. vaše názory

Jak už bývá u lidí zvykem, tak vše nové většina přijímá pomalu a s despektem. Možná to je ještě pozůstalost dominantního režimu minulého století, který se na způsobu přemýšlení mnoha lidí těžce podepsal. Píšu to proto, že ani instalace naší webové kamerky v prostorách baru se neobešla bez vlny útoků s minimálními argumenty. A jak se dalo očekávat, tak po pár dnech byl klid a téma on-line kamery bylo nahrazeno zase něčím novým...

Přesto jsem udělal na webu Rampy anketu, která měla dát odpověď na otázku, do jaké míry je webkamerka návštěvníky akceptovatelná. Anketu jsem nechal běžet delší dobu, aby byl výsledek co možná nejvíce vypovídající. No a rozhodli jste takto:

66% hlasovalo pro "vynikající služba"
18% má kamerku v kategorii "nevadí"
16% je tedy proti

To je myslím jasný podmět pro vedení klubu, aby bylo kamerek více ;-)