úno

Webkamera vs. vaše názory

Jak už bývá u lidí zvykem, tak vše nové většina přijímá pomalu a s despektem. Možná to je ještě pozůstalost dominantního režimu minulého století, který se na způsobu přemýšlení mnoha lidí těžce podepsal. Píšu to proto, že ani instalace naší webové kamerky v prostorách baru se neobešla bez vlny útoků s minimálními argumenty. A jak se dalo očekávat, tak po pár dnech byl klid a téma on-line kamery bylo nahrazeno zase něčím novým...

Přesto jsem udělal na webu Rampy anketu, která měla dát odpověď na otázku, do jaké míry je webkamerka návštěvníky akceptovatelná. Anketu jsem nechal běžet delší dobu, aby byl výsledek co možná nejvíce vypovídající. No a rozhodli jste takto:

66% hlasovalo pro "vynikající služba"
18% má kamerku v kategorii "nevadí"
16% je tedy proti

To je myslím jasný podmět pro vedení klubu, aby bylo kamerek více ;-)

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.