WOHNOUTI v pátek Na Rampě !

WOHNOUT FUNSTORM párty.
Wohnout, jedna z nejoriginálnějších českých kapel, vystoupí v Klubu na Rampě poprvé po jeho rekonstrukci. Jablonecký koncert, který proběhne v pátek 28. března v 20.00hod, je součástí jarního turné skupiny s názvem „Trvalá tour“, které se rovněž účastní, i na Rampě, předkapela Afterspoon.
Původně kapela sk8 a snb komunity poslední roky oslovuje všechny znalce dobré rockové muziky. Wohnouti perfektně zvládají to, co dělá kapelu vyjímečnou – vtipné a originální nápady v muzice, aranžích i textech, energií nabité koncerty.
Bratři Jan a Matěj Homolovi (zpěv, kytary), Jiří Zemánek (baskytara a zpěv) a Zdeněk Steiner (bicí) se dali dohromady již koncem 80. let, do povědomí hudební veřejnosti vstoupili až o několik let později, zejména díky účinkování na koncertech tehdy známějších skupin ( Lucie, Žlutý pes nebo i The Offspring) a prvním televizním klipům (Banány..).
Získali různá hudební ocenění , velkým úspěchem je například soška Anděla za rokové album roku 2006.
Na podzim letošního roku Wohnout plánuje natáčení nového alba.
Kořeny kapely ve skate a snowboardové komunitě ztvrzuje spojení koncertu s Funstorm Party - šikovní a šťastní jedinci získají v jeho průběhu street oblečení od firmy FUNSTORM.

Martin Bauer
Klub Na Rampě

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme