Začíná festival Jeden svět

Jeden svět 2015 praskne vaši ochrannou bublinu. Festival dokumentárních filmů o lidských právech v Klubu na Rampě.

V Jablonci nad Nisou festival pořádá již 8. rokem Jablonecká kulturní obec v Klubu Na Rampě, letos od 23. do 26. března pro veřejnost, o den déle pro školy. Záštitu nad festivalem převzal náměstek primátora Mgr. Pavel Svoboda. Více informací se dočtete zde. Jste zváni!

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!