led

Zahájen předprodej na únorové koncerty a rockový ples

přes www.evstupenka.cz , prodejní místo i v Klubu Na Rampě (po-pá od 15 h., so+ne od 18 h.), studentské k zakoupení pouze v Klubu Na Rampě, ceny u akcí v záložce program :

3. 2. Vladimír Merta a Hromosvod
Základní stavební kamen českého písničkářství Vladimír Merta a dvakrát mladší muzikanti z pražského folk-rockového Hromosvodu. Základem večera budou Mertovy nesmrtelné písně ze 70. a 80. let. (Chtít chytit vítr, Astrolog, Praha magická, Kocovina, Vzdálené výstřely…)

10. 2. NERUDA (Roman Holý & Matěj Ruppert..)
Pravá česká superskupina zaujme obsazením, stylem hudby i laděním textů. Základní sestavu tvoří Matthew Ruppert (Monkey Business), Roman Holý (Monkey Business, J.A.R.), Miloš Dvořáček (ex -123min), Lukáš Martinek (Yvonne Sanchez, Private Earthquake), Petr Škarohlíd (Hentai Corporation) a Frederik Janáček (ex -123 min).

11. 2. BLACK STONE RAIDERS (USA)
Zcela nová formace skvělých amerických hudebníků s výbušnou směsicí rocku, funku, jazzu a junglu,
Darryl Jones - baskytara ( Rolling Stones ), Will Calhoun - bicí ( Living Colour )
Jean-Paul Bourelly – kytara ( Miles Davis)

23. 2. T ROGERS (Maďarsko)
Šestičlenný maďarský bluesový band s hravou, veselou, optimistickou hudbou. Její základ tvoří bluesové standardy, které vycházejí z tradic elektrického chicagského blues s příměsí funku, rocku a nepřehlédnutelného maďarského temperamentu.

A předprodej lístků na : 16. ROČNÍK ROCKOVÉHO PLESU EX-TRÉMISTŮ
v sobotu 28. ledna 2012 od 19 hod. v Parkhotelu na Smržovce

Zahrají Taneční a swingový orchestr ZUŠ Železný Brod, Hudba Praha, Maršál Bazén a Funny Bunny.
Společenský oděv nutný. Autobus z Jablonce a zpět. Zájemci volejte Milena 605960357 nebo Prcek 602845074

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: