Zdravíme z Rampy

Milí příznivci Rampy, další sezona se nám pomaličku rozjela a po zářijových zahřívacích akcích se přibližuje tradiční smršť všeho možného co jsme pro vás přes prázdniny a v průběhu minulé sezony nachystali. Jako vždy je tu pro vás několik novinek a program do prosince je naplněn tak, že skoro přetéká. Již zítra přijíždí z Jeseníků Alois Nebel a Priessnitz, dále nás pak čekají Čoko voko, Wohnout, Vláďa Mišík a Michal Prokop, brooklynští Jean Marx Express, Vypsaná Fixa, Visáči a další spřátelené, známé i neokoukané muzikantské bandy z Čech i ze světa. Jako vždy nechybí besedy s kamarády, osobnostmi a výjimečnými osobami (Martin Trdla a jeho skoky do propastí, skláři Z. Lhotský & O. Plíva, P. Zdobinský a cesta na sibiř, Jiří Černý a jeho hudební pořady a mnoho dalších).
Jako vždy se snažíme o mix různých druhů muziky, kultury i postojů - od mainstreamu po alternativu. Prostor opět dáváme i začínajícím muzikantům v pořadu Rampa free.

Jak se nám letošní program povedl, to už necháme na vás...

Přejeme vám hezké zážitky a budeme rádi za vaši přízeň i v sezoně 2011/2012.

Vaše Rampa