29
zář
2011

Zdravíme z Rampy

Milí příznivci Rampy, další sezona se nám pomaličku rozjela a po zářijových zahřívacích akcích se přibližuje tradiční smršť všeho možného co jsme pro vás přes prázdniny a v průběhu minulé sezony nachystali. Jako vždy je tu pro vás několik novinek a program do prosince je naplněn tak, že skoro přetéká. Již zítra přijíždí z Jeseníků Alois Nebel a Priessnitz, dále nás pak čekají Čoko voko, Wohnout, Vláďa Mišík a Michal Prokop, brooklynští Jean Marx Express, Vypsaná Fixa, Visáči a další spřátelené, známé i neokoukané muzikantské bandy z Čech i ze světa. Jako vždy nechybí besedy s kamarády, osobnostmi a výjimečnými osobami (Martin Trdla a jeho skoky do propastí, skláři Z. Lhotský & O. Plíva, P. Zdobinský a cesta na sibiř, Jiří Černý a jeho hudební pořady a mnoho dalších).
Jako vždy se snažíme o mix různých druhů muziky, kultury i postojů - od mainstreamu po alternativu. Prostor opět dáváme i začínajícím muzikantům v pořadu Rampa free.

Jak se nám letošní program povedl, to už necháme na vás...

Přejeme vám hezké zážitky a budeme rádi za vaši přízeň i v sezoně 2011/2012.

Vaše Rampa


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: