14
bře
2007

Zhodnotili jste pořádek Na Rampě

S potěšením můžeme konstatovat, že na základě internetového průzkumu jste prostředí v Klubu Na Rampě vyhodnotili v naprosté většině jako velmi uklizené. To, že ho takto označili tři lidé ze čtyř, je pro nás velkou odměnou za vynaloženou práci, kdy se opravdu snažíme cíleně zlepšovat týden od týdne. Je pro nás potěšením Vás vítat v prostředí, které vnímáte jako příjemné!

Anketa přesně dopadla takto:
73% hodnotilo Rampu jako velmi uklizenou
18% jako přijatelně uklizenou
9% respondentů je zde pořád co zlepšovat

Sice je poslední skupinka v naprosté menšině, přesto vnímáme 9% jako "každý desátý návštěvník má ještě výhrady", což je pro nás hnacím motorem do budoucna. Věříme, že se nám i toto nízké číslo nespokojených podaří cílenou snahou zmenšovat. Děkujeme za Vaše názory!


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: