14
bře
2007

Zhodnotili jste pořádek Na Rampě

S potěšením můžeme konstatovat, že na základě internetového průzkumu jste prostředí v Klubu Na Rampě vyhodnotili v naprosté většině jako velmi uklizené. To, že ho takto označili tři lidé ze čtyř, je pro nás velkou odměnou za vynaloženou práci, kdy se opravdu snažíme cíleně zlepšovat týden od týdne. Je pro nás potěšením Vás vítat v prostředí, které vnímáte jako příjemné!

Anketa přesně dopadla takto:
73% hodnotilo Rampu jako velmi uklizenou
18% jako přijatelně uklizenou
9% respondentů je zde pořád co zlepšovat

Sice je poslední skupinka v naprosté menšině, přesto vnímáme 9% jako "každý desátý návštěvník má ještě výhrady", což je pro nás hnacím motorem do budoucna. Věříme, že se nám i toto nízké číslo nespokojených podaří cílenou snahou zmenšovat. Děkujeme za Vaše názory!


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.