Zhodnotili jste pořádek Na Rampě

S potěšením můžeme konstatovat, že na základě internetového průzkumu jste prostředí v Klubu Na Rampě vyhodnotili v naprosté většině jako velmi uklizené. To, že ho takto označili tři lidé ze čtyř, je pro nás velkou odměnou za vynaloženou práci, kdy se opravdu snažíme cíleně zlepšovat týden od týdne. Je pro nás potěšením Vás vítat v prostředí, které vnímáte jako příjemné!

Anketa přesně dopadla takto:
73% hodnotilo Rampu jako velmi uklizenou
18% jako přijatelně uklizenou
9% respondentů je zde pořád co zlepšovat

Sice je poslední skupinka v naprosté menšině, přesto vnímáme 9% jako "každý desátý návštěvník má ještě výhrady", což je pro nás hnacím motorem do budoucna. Věříme, že se nám i toto nízké číslo nespokojených podaří cílenou snahou zmenšovat. Děkujeme za Vaše názory!