ZNC aneb pank is děd

Inu stalo se, že k nám v sobotu zavítala jedna z nejstarších punk-rockových kapel v naší republice - plzenští Znouzectnost. Prakticky neznám punkera, který by je delší část svého života neposlouchal, protože pro hodně lidí je to srdeční záležitost. A tak se šlo na Rampu...
Kapelu předskakovala velice zajímavá formace pouze o dvou členech, což se jen tak nevidí. Nicméně kapele to na údernosti neubralo a svižný pseudopunk s undergroundovými motivy se hrnul do lidí. Jak je vidět, když se chce, tak to jde i s jen bicíma a kytarou.
Během předkapely se Rampa velice slušně zaplnila, což začíná být na koncertech příjemným zvykem. Přece jenom, slušná divácká kulisa dobrý koncert jen umocní. Znouzectnost v Jablonci vítaly davy a kapela si to s nima náležitě užívala. Předvedla jim staré pecky i aktuální tvorbu a lidi byli nadšeni. A tu parafrázi z nadpisu článku berte s humorem - punk je dnes sice skoro už děda, ale kdo umí, ten umí!

good luck :-)