Zpráva pro návštěvníky VARGAS BLUES BAND

pozor pozor - důležitá zpráva pro návštěvníky VARGAS BLUES BAND - na některých lístkách v předprodeji bylo špatně uvedeno datum konání akce (23.3.). Akce se koná ve středu 24.3. - tak jak je uvedeno na všech propagačních materiálech, webu a Facebooku. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se za chybičku omlouváme.

Do detailu programu jsme pro vás přeložili Javierův stručný hudební životopis - tak se můžete podívat co všechno už má tenhle borec za sebou. Lístky mizí, pokud máte chuť a čas se na koncert podívat, neváhejte a zajistěte si je včas v předprodeji.

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro