Zpráva pro návštěvníky VARGAS BLUES BAND

pozor pozor - důležitá zpráva pro návštěvníky VARGAS BLUES BAND - na některých lístkách v předprodeji bylo špatně uvedeno datum konání akce (23.3.). Akce se koná ve středu 24.3. - tak jak je uvedeno na všech propagačních materiálech, webu a Facebooku. Děkujeme za pochopení a ještě jednou se za chybičku omlouváme.

Do detailu programu jsme pro vás přeložili Javierův stručný hudební životopis - tak se můžete podívat co všechno už má tenhle borec za sebou. Lístky mizí, pokud máte chuť a čas se na koncert podívat, neváhejte a zajistěte si je včas v předprodeji.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme