čtvrtek
5. září 2019
20:00 hod.

AYNSLEY LISTER (UK) a HLADOKOP

Skvělý kytarista, nápaditý skladatel a zpěvák stojící na čele současné britské blues-rockové scény s kapelou. Předkapelou je jablonecká bluesrocková banda.

Exploze přirozených schopností a ohnivé, emocemi nabité kompozice, to je Aynsley Lister - vynikající kytarista, který vychází z blues-rockové tradice, ale posouvá ji směrem k moderním formám, jimž nechybí “duše”, jíž tak často a tak marně hledáme v současné hudbě. Ať se již věnuje skládání nebo okouzluje posluchače na koncertech, vždy ukazuje jedno - hudba je pevnou součástí jeho DNA. S více jak 100 000 prodanými alby, skvělými kritikami a vysokým standardem svých turné patří Aynsley Lister k předním představitelům současné britské blues-rockové hudby.

Sám sebe ale za bluesmana nepovažuje. „Nevypadám jako bluesman, neoblékám se jako bluesman, nemám hlas jako bluesman, ale moje kytarová hra z blues vychází. A ať už hraju rock nebo pop, když přijde ke slovu kytara, to blues tam určitě je. Fanoušci si s tím musí poradit sami.“ Do Klubu Na Rampě Aynsley s kapelou zavítal v říjnu 2010 a v březnu 2015 a v říjn 2016. Oba koncerty byly velkým zážitkem.

Aynsley Lister – zpěv, kytara Steve Amadeo – basa Andy Price – klávesy Boneto "Bunny" Dryden - bicí

HLADOKOP = Luděk HLÁsek (bicí), Vojta DOstál (baskytara), Pavel KOPal (kytara)


4-lister3.jpg9-lister4.jpg7-lister2.jpg1-lister.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: