pátek
21. února 2020
20:00 hod.

BERT & FRIENDS A EMOZPĚV / DJ DAROOT

Nejslavnější kapela z období 2050, která se vrací v čase, aby hrála své největší hity z roku 2049. Jejich nadžánrovost a celková image je jedním z nejzajímavějších počinů současné české hudební scény. Emozpěv - syrový indie-folkový kvintet.

BERT & FRIENDS

Tato dvorní kapela prezidenta světa Billa Bextona je držitelem ocenění za osvícení všech hudebních žánrů, včetně future bleebopu. Stvůrcem je Albert Romanutti, zpěvak, klávesista, hitmaker a blízký přítel Billa Brixtena. V šíření jeho filosofie je mu nápomocna disco-kapela. V recenzích se o jejich hudbě píše jako o nemožné na ni napsat jakoukoliv recenzi. Ti, kteří si troufli, psali o neuchopitelné kráse a záhy zmizeli.

Formace, která loni virálně zaplavila internety se švihlou hitovkou Plody moří přiváží do Plzně dávku trochu jiné estetiky a taky nový singl Lupanárium. Čekají Vás nejslavnější hity z roku 2050!

Bert & Friends předvádí supr koncert show!

EMOZPĚV je kapela. Hudební základy mají kdesi v české písničce, ale nečekejte přílišnou alternativu ani rádiový střední proud. Naopak, připravte se na syrový a dravý indie rock s melancholickým nádechem nejen v textech, ale i v celkovém provedení. To dělá z emozpěvu jednu z nejnápaditějších skupin, kterou lze v Čechách potkat. Emozpěv má za sebou dynamický vývoj od sólového písničkáře přes duo, trio, kvartet až po plnou kapelní sestavu. Na kontě mají již dvě desky. Z první eponymní zabodoval na jaře 2014 v hitparádě Velká Sedma na Radio 1 singl Svár. Druhou desku s názvem Hebké bolesti produkoval Boris Carloff a na podzim 2016 vyšla na labelu Tranzitor v distribuci firmy Supraphon, tato se setkala se širším ohlasem a například hudební magazín Headliner jí charakterizoval jako jednu z nejvyzrálejších indiefolkových nahrávek z poslední doby. Krátce po vydání “Hebkých bolestí” se k autorské dvojici ve složení Ondřej Vratislav Vyšehradský a Martin Drahoňovský přidali kytarista Dalibor Hrubeš, klávesista Matěj Porteš a naposledy bubeník Vítězslav Patočka. Kapela na podzim 2019 vydává nové EP.

http://emozpev.cz

http://facebook.com/emozpev 

http://instagram.com/emozpevPŘEDPRODEJ NA BARU 230 Kč DOSPĚLÍ / 230 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
250 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
250 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky BERT & FRIENDS A EMOZPĚV / DJ DAROOT 21.02.2020 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.


Online předprodej u našich partnerů: www.evstupenka.cz

Předprodej v Klubu Na Rampě út-so od 18h, v Restauraci Pod Rampou po-pá 11-14 h


4-bert3.jpg2-bert.jpg2-emozpev-band-foto.jpg9-bert2.jpg

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: