pondělí
16. dubna 2018
20:00 hod.

BIRTH OF JOY (NL)

Sladký a pravdivý rock&roll s nádechem psychedelie a blues šedesátých let.

Holandská rocková hvězda z Utrechtu funguje už třináct let a nechává se inspirovat bluesovou a psychedelickou scénou 60. a 70. let. 
Nezříká se ale ani odkazu klasického rock’n’rollu či boogie a z druhé strany časové přímky modernějších tvrdších rockových variant stoner, grunge a punk. Idoly Birth of Joy jsou MC5, The Doors nebo raní Pink Floyd. 
Vydali několik úspěšných alb od roku 2010, poslední nahrávkou je LP Hyper Focus v letošním roce!
Birth Of Joy se řadí mezi důležitá jména na evropské klubové scéně. Díky svému talentu a spolupráci s renomovanou londýnskou agenturou, která zastupuje velká jména jako Imagine Dragons, The XX nebo The Prodigy, vystupuje na mnoha mezinárodních showcase festivalech – Eurosonic, the Great Escape či Le Trasmusicales.

V Čechách byla kapela hlavní tváří festivalu United Islands of Prague 2015, o rok později  absolvovala samostatný velice úspěšný koncert v pražské La Fabrice.
Koncert, který kapela odehraje v pondělí 16. dubna v jabloneckém Klubu Na Rampě je jediným vystoupením jejího jarního turné v Čechách, odskočí sem po vystoupení v Berlíně, Norimberku a Lipsku, pak zamíří přes  Mnichov do Švýcarska.

http://www.birthofjoy.com/

Předprodej:
http://www.klubnarampe.cz/cs/novinky/pozor-na-zmenu-oteviraci-doby-a-predprodeje.html
Společný lístek na Siennu Root a Birth Of Joy za 500!
Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.1-birth-of-joy1450464486.jpg0-joy.jpeg0-joy2.png7-joy1.jpeg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)