středa
11. května 2016
20:00 hod.

BLUES CARAVAN 2016 – BLUE SISTERS

RUF RECORDS a Sundisk s.r.o. uvádí tradiční putovní přehlídku. V roce 2016 Bluesovou Karavanu tvoří Blue Sisters - krásný holky s krásnym hlasem - LAYLA ZOE,INA FORSMAN a TASHA TAYLOR.

Bluesová Karavana je tradiční putovní přehlídka mladých bluesově orientovaných umělců. Tedy jakýsi odrazový můstek nových nadějí přitahující pozornost fanoušků, kteří se s nimi mohou seznámit ještě dřív, než odletí k hvězdným výšinám. Již 12. ročník k nám přiveze Blue Sisters, které hvězdami určitě budou.

LAYLA ZOE je připravena explodovat. Kanadská zpěvačka a skladatelka se může pochlubit kritiky vychvalovanými alby, včetně The Lily z roku 2013. Ve svém bloku představí to nejlepší ze své tvorby včetně ukázek z připravované kolekce nových nahrávek. Sama o sobě říká: „Věřím, že čím syrovější je můj projev, tím větší je moje spojení s posluchači.“ Ti, kteří Laylu u nás viděli v letech 2012 a 2015, vědí, o čem je řeč.

Když se INA FORSMAN postaví za mikrofon, uvěříte jí každé slovo. Tato finská zpěvačka na sebe upozornila už jako sedmnáctiletá v televizní talentové soutěži fantastickým provedením skladby „All I Could Do Was Cry“ od Etty James. Od té doby se datují její mezinárodní úspěchy. Vystupovala po celé západní Evropě a zdokonalila se též v tvorbě původního materiálu. Jakmile se Ina dostane na pódium, musíte se mít na pozoru. „Většinou nic neplánuji“, říká. „Takže co se na scéně stane, to se stane.“

TASHA TAYLOR má blues v krvi. Nejmladší dcera Johnnie Taylora, amerického průkopníka rythm and blues a jednoho z hlavních umělců gramofonové firmy Stax, zdědila po svém otci hudební talent. Nicméně šla svou vlastní cestou. Studovala herectví na universitě v Bostonu, dokonce zazářila v seriálu Ošklivka Betty. Postupem času jí však začalo přitahovat něco jiného a tak nyní pokračuje v otcových šplépějích. Napsala hudbu k několika inscenacím a nakonec prorazila svým albem „Taylormade“, které osciluje od soulu přes blues až ke gospelu. Do Karavany nastupuje jako nový talent a vystoupí z ní jako adept na světovou třídu.

Koukněte tady, dívky ve Finsku.

Trojici „modrých sester“ doprovodí skupina renomovaných evropských sidemanů:
Walter Latupeirissa na basu (známý z doprovodného souboru Dany Fuchs)
Davide Floreno na kytaru
Markku Reinikainen na bicí (oba doprovázejí finskou bluesovou hvězdu Erju Lyytinen)Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.0-bc-3-1.jpg3-bc-2-1.jpg9-bc-4-1.jpg4-bc-1-1.jpg6-bc-poster.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)