středa
26. února 2020
19:00 hod.

CESTOVÁNÍ JAKO ŽIVOTNÍ STYL

Nová cestovatelská stand-up show liberečáka Karla Štěpánka.

Přesně před pěti lety ukončil Karel práci v „kanclu" a vyrazil na cestu kolem světa. Od té doby se stále neusadil, projel více než 50 zemí a na svých cestách měl nejrůznější mnohdy i bizarní práce. Živil se strašením lidí, zahrál si v bollywoodském filmu a okusil i život digitálního nomáda. Poznal tajemství amazonských šamanů, dokázal vystoupit z těla, našel čiré štěstí v indických meditacích, oženil se s Argentinkou v Jižní Americe a cestování se pro něj stalo životním stylem.

Jeho nová cestovatelská show, mapující celý jeho příběh, bude jako vždy velmi humorná! Zároveň ti předá mnoho zajímavých tipů nejen o cestování a práci na cestách, ale i o životě samotném! Jak Karel sám říká: „Bude to další krutopřísná cestovatelská multimediální stand-up mega show. Těšte se!"

"Bude tam toho dost! Divné práce na cestách, bizarní místa a zvyky, situace, kdy jsem mohl fakt umřít, jaká jsou nejkrásnější místa, na co si dát pozor, jak jsem se dostal ke spiritualitě, největší fuck upy...zkrátka se to na vás povalí!"


Karel Štěpánek, rodák z Liberce, cestoval hodně již během studia. Jeden rok strávil v portugalském Lisabonu, půl roku na Kanárských ostrovech a několikrát odjel pracovat na léto do USA a do Kanady, odkud se poté vydal např. na Aljašku nebo Havaj. Po ukončení vysoké školy začal pracovat jako projektový manažer v Praze. Cítil však, že ho to stále táhne do světa. Proto vytvořil cestovatelský projekt "Z kanclu kolem světa aneb stop otlačeným zadkům!", při kterém s partou kamarádů za více než dva roky objel svět. Následné velké dobrodružství v Indii a Nepálu se protáhlo na další rok. Netrvalo dlouho a Karel se odjel oženit do Argentiny. Co se bude dít dál?

Sleduj jeho další dobrodružství na FB a IG @travel4ever.cz

www.instagram.com/travel4ever.cz
www.facebook.com/travel4ever.cz
www.travel4ever.cz


8-stepanek.JPG6-stepanek1.jpg4-stepanek.jpg