pátek
17. dubna 2020
20:00 hod.

COCOTTE MINUTE - PŘELOŽENO NA 15.5.

Špička české crossoverové scény. Syrový sound, neobvyklý charismatický zpěv. Vstupenky zůstávají v platnosti. Kdo je chce vrátit a koupil přes Paypal, dejte vědět, kdo na Rampě nebo Pod Rampou, tak až otevřeme.

Cocotte Minute se řadí mezi absolutní špičku nejen v rámci svého žánru ale i celé české klubové scény.

Skupina je oceňována za svůj hudební nadhled přesahující její původní nu metalové kořeny a silné české texty. Tvůrčí dvojice Zeller & Czendál v sobě kombinuje přímost ulice v hlase i textech a hudební sofistikovanost.Zellerův výrazný, atypicky a syrový vokál umocňuje sofistikovaná hudba absolventa Ježkovy konzervatoře Czendála aniž by ztratila na agresivitě, energii a naléhavosti.

Cocotte Minute vydali prozatím 6 nahrávek a absolvovali více než 700 koncertů. Poslední EP vzniklo v Melon FM Studiu ve Vídni v produkci Mika Wolffa, kytaristy rakouských Kontrust.

Skupina pravidelně vystupuje na většině hlavních českých festivalů, klubových turné a výjimečně i na zahraničních výjezdech.PŘEDPRODEJ NA BARU 270 Kč DOSPĚLÍ / 270 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
290 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
290 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky COCOTTE MINUTE - PŘELOŽENO NA 15.5. 17.04.2020 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.Předprodej v Klubu Na Rampě út-pá od 18h, v Restauraci Pod Rampou po-pá 11-14 h


9-cocotte.jpg3-cocotte.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: