pátek
8. dubna 2016
20:00 hod.

COCOTTE MINUTE

Pražská pětice Cocotte Minute seskupená okolo nepřehlédnutelného frontmana Zellera vyrazila na druhou část turné k videoalbu Rituál, kmen a srdce a kmen! Support: X-Core NEBUDE!!! a DJ Igorek.

Pražská pětice Cocotte Minute seskupená okolo nepřehlédnutelného frontmana Zellera vyrazila na druhou část turné k videoalbu Rituál, kmen a srdce a kmen!, kterou čtenáři hudebního portálu iREPORT nominovali na album roku.
"Téhle nominace si opravdu vážíme. Je důkazem, že se dva roky příprav konceptu videodesky vyplatily. Že jsme s penězmi, které nám na vznik nahrávky poslali naši fanoušci, naložili smysluplně, jelikož se deska líbí. Lepšího ocenění se nám dostat nemohlo." netají se nadšením z nominace Zeller. A úspěch je to o to větší, že z pětice nominovaných kapel jsou Cocotte Minute oproti dalším mainstreamovým adeptům jediným zástupcem hardcoru.

O úspěšném návratu kapely na scénu svědčí i zaplněné sály na podzimní první části turné, které si vyžádaly aktuální pokračování šňůry. To Cocotte Minute zahájili 12.března a do 25.dubna odehrají celkem devět koncertů - kromě Jablonce např. v Ústí nad Labem, Českých Budějovicích nebo Klatovech. Zopakují si i vystoupení v Praze (tentokrát na Febiofestu a Aprillesu), kde na podzim vyprodali Palác Akropolis.

Cocotte Minute - Rituál, kmen a srdce a kmen!
Pátá nahrávka Cocotte Minute a historicky první české videoabum Rituál, kmen a srdce a kmen vyšlo v říjnu loňského roku. Dva roky příprav skupina dala všanc na live natáčení v berounském pivovaru, kdy na jediný ostrý pokus před svými fanoušky přehrála a zaznamenala nový materiál.

Realizace desky by nebyla nikdy možná bez finanční podpory fanoušků kapely, kteří svým oblíbencům přes crowdfundingový portál HitHit.cz poslali nevídaných téměř 270 000 korun.Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.3-431388.jpg4-431381.jpg3-cmsirka.jpg4-na-fb.jpg6-431384.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)