úterý
8. dubna 2014
20:00 hod.

DEMIAN BAND (ARGENTINA)

Argentinská skupina brázdí evropská klubová pódia a jablonecká zastávka je jediná v ČR. Příznivci poctivé kytarové hry by si neměli nechat tuto příležitost ujít!

Talentovaného argentinského bluesového kytaristu, zpěváka a skladatele Demiana Domingueze jsme mohli u nás Na Rampě vidět před čtyřmi lety, kdy kromě hlavního protagonisty zářila za klávesami půvabná Lucia del Campo.
Éra tria však patří minulosti. V roce 2012 se Demian rozhodl tuto sestavu rozpustit a společně s bubeníkem Danielem Bianchim vytvořil blues rockové power duo, se kterým se vydal na trnitou cestu k samotným hudebním základům. Snaží se dokázat, že bluesové kořeny můžeme nalézt nejen na jihu Spojených států, ale i na africkém kontinentu. Vlivy černošských bubnů a Bo Didleyeho, blues z delty Mississippi a syrového rocku jsou hlavními inspiračními prvky jedinečného zvuku dua, jehož živá vystoupení jsou spíše hudebními mejdany plné živelné energie vycházející přímo ze srdce hlavních protagonistů. Demian Band má na svém kontě čtyři alba: Bull Blues (2005), Devil By My Side (2008), Tattoo’d Fish (2011) a loňské živé, které vyšlo i jako dvd.
Po letech používání různých aparátů konečně Demian našel to, co hledal. Anglická firma Matamp pro něj zkonstruovala model „Matamp Demian“. http://demianband.net

 

 Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz
1-demian-band-orez.jpg0-demian-band-tour-2013-poster.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)