pátek
24. ledna 2014
20:00 hod.

DEREK TROTSON BAND (UK) A HENTAI CORPORATION

Instrumentální power trio pohybující se mezi rockem, fusion, jazzem a punkem. Energie, virtuózní hráčské výkony, rock´n´roll 21.století. A pražská svižná thrash-rock’n’rollová kapela.

Derek Trotson Band je instrumentální power trio z Londýna: Nick Linnik - kytara, Marek Bero Harustiak - baskytara, Daniel Pucher – bicí.
Pohybuje se mezi rockem, fusion, jazzem a punkem. Energie, virtuózní hráčské výkony a komplexnost jejich hudby je esencí koncertní show. Rock´n´roll 21.století. http://derektrotson.com
Vloni měl Marek Bero Harustiak v Klubu Na Rampě workshop pro baskytaristy.- ukázky techniky, stylu a mnoho dalších užitečných tipů a příkladů jak se stát lepším baskytaristou.Žije a hraje v Londýně, u nás působil např. v kapele Krucipusk. 

Hentai Corporation je pražská kapela snažící se o ucelený kompromis mezi hudebními žánry, které stojí na pevném základě svižného thrash-rock’n’rollu. Její hlavní devizou je živá performance založená na energičnosti kapely, charismatu frontmana Radka Josefa Škarohlída a živočišnosti kytaristy Petra Škarohlída. Hentai se představili několika tisícům divákům jako předkapela legendárního Slashe (Guns’n’Roses) v pražské Tesla areně, odehráli skvělá vystoupení na největších českých festivalech vč. Rock for people či Mighty Sounds a získali tak masově na přízni českých klubových návštěvníků. Na jejich pražské koncerty do Paláce Akropolis či Lucerna Music baru chodí pravidelně přes 400 nadšených příznivců. http://bandzone.cz/hentaicorpOnline předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz
8-derektrotson.jpg5-hc.jpg