pátek
16. září 2016
20:00 hod.

ESTHETICS A FOR SALE

Koncert liberecké punkové a pacovské indie rockové kapely.

ESTHETICS je liberecká mladá partička punkáčů, která je na scéně teprve krátkou dobu, ale po krůčcích postupují dál a dál. Na podzim 2015 vyšlo jejich první EP Král společnosti, jehož titulní písneň se udržela na bednách v hitparádě rádia SoundWave po pět týdnů. Na jaře 2016 se zúčastnili soutěže Stárplej, kde v základním kole vyhráli cenu dramaturga klubu Na Rampě, cenu diváků a do finále postoupili na divokou kartu poroty. Ve finále opět obdrželi cenu diváků a kytarista Voja vyhrál soutěž o nejlepšího kytaristu večera. Na podzim 2016 připravují druhé EP a zahajují tour po ČR. Jejich nejsilnější stránkou je živé hraní - jejich koncerty jsou velmi energické, divákům dají ze sebe vždy všechno a diváci dávají zas na oplátku veškerou svou energii jim. V současné době hrají ve složení: Petr Malý - basa, zpěv, Vojta Peterka - kytara, zpěv, Martin Sluka - bicí, Radim Šlechta - zpěv, kytara.

FOR SALE, mladá indie rocková skupina z jižních Čech je stylově ovlivněná britskou britpopovou a indie rockovou scénou, ale také třeba americkými Red Hot Chili Peppers. V současné době se chystají na nahrávání prvního EP. Mají za sebou nespočet koncertů po klubech v Praze a jižních Čechách.

 


5-for-sale-1.jpg1-esthetics-3.jpg6-esthetics-2.jpg1-esthetics-1.jpg6-for-sale-1.jpg6-plakat-jablonec.jpg1-for-sale-2.jpg