pátek
17. března 2023
20:00 hod.

GAIA MESIAH NA VLN∞BYTÍ TOUR

Divoká rocková partička Gaia Mesiah vydává 10. března nové album VLN∞BYTÍ, vyráží na jarní koncerty, které budou „trhat střechy“!

Kapela už představila ukázky z tohoto alba novinářům a několika skalním fanouškům na Top Secret akci na lodi Cargo Gallery na pražském Rašínově nábřeží:

https://www.ireport.cz/fotoreporty/gaia-mesiah-predstavila-skalnim-fanouskum-nove-album-vlnobyti-na-lodi-cargo-gallery

„Na novém albu se vracíme ke kořenům naší tvorby a k muzice, která nás vždy ovlivňovala a stále ovlivňuje,“ říká kytaristka Katka Morella a baskytarista Josh Stewart ji doplňuje: „Je tam vše, čím je Gaia pověstná. Charakteristické kytarové riffy a basové groovy, emotivní bicí a úžasný zpěv Marky Rybin, která umí být sladká i hrozivá zároveň.“


Současnou konstelaci uvnitř kapely, která se v roce 2019 po dlouhé odmlce vrátila na scénu s albem Excellent Mistake, neváhá Katka Morella označit za radostnou. „Taková kombinace energie a lidského porozumění mezi námi snad nikdy nebyla,“ říká Morella a zpěvačka Marka Rybin ji doplňuje: „To, co teď tvoříme s Gaiou, mi dává naději, že aspoň tady je svět v pořádku!“ První ochutnávku z nového alba VLN∞BYTÍ kapela nabídla už na podzim na singlu NeNe, který doprovodil i klip, jenž je ke zhlédnutí na https://youtu.be/Q46AOl8-ppM.
Masteringu nahrávky se ujal australský producent a držitel ceny Grammy William „King Willy“ Bowden. Vydání singlu Gaia Mesiah spojila s podzimním turné, jež obsáhlo koncerty ve dvou desítkách měst. „Byl to úžasný zážitek, zvlášť po zmatcích posledních několika let. Můžeme slíbit, že na jarním turné k albu VLNO∞BYTÍ přepneme na ještě vyšší úroveň a dáme do hraní energii, která bude trhat střechy!“ slibuje Josh Stewart. 

Gaia Mesiah vznikla v roce 2000 a záhy si vysloužila pověst nespoutané a nadupané crossoverové kapely, jejíž největší předností jsou strhující koncertní show, vyznačující se stoprocentní sehraností a naprostým odevzdáním se publiku. Charizmatickou frontwoman Marku Rybin, jejíž vokální technika včetně blackmetalového screamingu v Česku těžko hledá konkurenci, od začátku skvěle doplňovaly kytaristka Katka Morella a bubenice Misha, na basu pak tvrdil muziku Australan Josh Stewart.
Po stovkách úspěšných koncertů a studiových albech Ocean (2005) a Alpha Female (2007) se Gaia Mesiah na deset let odmlčela. Velkolepý comeback v  původním složení korunovalo v roce 2019 album Excellent Mistake a návrat dravé koncertní čtveřice zdokumentovalo o rok později atypické živé album Refresh In Golden Hive Live, dokládající, že skupina ani po dvou desítkách let od prvních koncertů rozhodně nevyměkla – spíš naopak.
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.7-gm-kresba-1.jpg0-gm-foto-2023-1.jpg7-ctverec-vlnobiti.png2-2022-12-gaia-tour-bez-seznamu-pro-fb.png


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)