neděle
27. října 2019
20:00 hod.

GAIA MESIAH

Charisma, nespoutaná živelnost i screaming Marky Rybin, výjimečný drajv i skvěle zvládnuté muzikantské řemeslo v petré autorské tvorbě.

Tak tenhle comeback stojí za to! Znovuzrozená kultovní kapela Gaia Mesiah, která začala v roce 2016 opět vystupovat, po téměř desetileté odmlce vydává nové skladby v albu Excellent Mistake a vyjíždí v původní sestavě na turné.

Po singlu Sílu! a vyprodaném TeleporTour Gaia Mesiah nadchli na letních festivalech, kde obstáli i v zahraniční konkurenci.

Skvělou zprávou je, že se tahle legenda natrvalo vrací na českou scénu v plné původní sestavě s uhrančivou zpěvačkou Markou Rybin, kytaristkou Santa Morellou, bubenicí Mišou M a basákem Joshem Stewartem, který se kvůli kapele přistěhoval ze Sydney.

Navzdory rozdílnosti osobností, hudebních i obecně lidských kořenů, vše zapadá do sebe přesně, tak jak má. Posíleni různými hudebními i životními zkušenostmi předvádí Gaia Mesiah dospělejší a přece stejně živelně nespoutaný vír energie jako kdysi.PŘEDPRODEJ NA BARU 250 Kč DOSPĚLÍ / 250 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
270 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
270 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky GAIA MESIAH 27.10.2019 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.


8-gaia3.jpg2-gaia.jpg2-gaia3.jpg8-gaia1.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: