pátek
4. března 2016
20:00 hod.

HENTAI CORPORATION A DEBUSTROL

Bobří komando vs. motorová pila na společném „Bodám tě a ty řveš jak tour 2016“.

Čeští thrashoví klasici Debustrol a žánrově nezařaditelní magoři Hentai Corporation si pro své fanoušky připravili na začátek roku 2016 řádně vypečené překvapení. Je jím společné turné, na kterém obě skupiny oslaví kulatá výročí.

V rámci „Bodám tě a ty řveš jak tour 2016“, jak byla šňůra nazvána, se příznivci těchto nechvalně známých formací dočkají téměř dvaceti zastávek po celé republice, přičemž toto spojení slibuje zběsilou podívanou, na kterou jistě nikdo ze zúčastněných hentak nezapomene.

To ale není všechno. Jako bonus od Horsta Fuchse si obě uskupení připravila premiéru zbrusu nových videoklipů. Po perverzním lesním dobrodružství Equilibristic Brides se můžeme těšit na další veselý, a tentokráte animovaný, počin Hentai Corporation. Od řízků z Debustrol se nám pak dostane rovnou dvojité nálože, přičemž první klip k písni Válka již byl vypuštěn do světa v polovině listopadu. Vše ostatní, a tedy i kompletní program turné, bude zveřejněno již brzy na oficiálních kanálech kapel.

A pokud se Vám líbí hororový artwork na oficiálním plakátu akce, pak vězte, že jej stvořil grafický mág ARBE.Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.7-3010-poster-arbe.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)