pátek
16. února 2024
20:00 hod.

JAMARON - 10 LET TOUR, SUPPORT: VENA

Přímočarý rock, hutný zvuk kytar, nekompromisní bicí a charismatická frontwoman-to je Jamaron. Support: liberecký newrocksound - Meredith Hunter-bohužel pro nemoc zpěváka zrušeno, zastoupí je kapela VENA.
10 let brázdí skupina Jamaron vody české hudební scény a plnícími se kluby začíná dokazovat, že se vyplatí této pražské pětici věnovat svou pozornost. Skupina, která během své kariéry dospěla k přímočarému rocku, je připravena vyrazit na oslavy první dekády své existence napříč republikou a připravit tak nevšední zážitek rostoucí řadě fanoušků. Jamaron doposud vyprodukovali desítky úspěšných skladeb, které na sociálních sítích nashromáždily miliony shlédnutí.

Jamaron je česká rocková kapela v čele s charismatickou frontwoman Marií Dostálovou, jejíž výrazný hlas obklopený hutným zvukem elektrických kytar a nekompromisních bicích je dominantou této mladé pětice. Kapela si zakládá na srozumitelných a smysluplných českých textech, se kterými se řada posluchačů snadno ztotožní. Další devizou jsou silné chytlavé refrény a mladistvá energie, která se na posluchače valí z pódia při každém jejich koncertě. Nejen z tohoto důvodu jsou řazeni mezi nejzajímavější mladé rockové kapely současnosti. To dokazuje i jejich vítězství v Anketě Žebřík, ve které získali cenu Objev Roku 2020.
Jamaron mají díky komunikaci s fanoušky široký komunikační potenciál na soc. sítích, například na YouTube mají několik miliónů přehrání jejich songů. Řadí se tak mezi stovku nejposlouchanějších skupin v zemi.
SLOŽENÍ KAPELY
Marie Dostálová — zpěv, (saxofon)
Jakub Dostál — zpěv, elektrická sólová kytara
Ondřej Dostál — zpěv, elektrická kytara, akustická kytara
Filip Karlík — baskytara Václav Hejda — bicí

Kapela Vena pocházející ze severu Čech z Liberce je složená ze tří členů a jejich
hudební styl se přiklání k dnešnímu modernímu pop rocku. Jejich hudba vás může
zaujmout spoustou melodických prvků-kytarové riffy, klavírní melodie,
synťáky, úderné bubny a zejména zpěvem (zpívá bývalý zpěvák kapely Meredith Hunter) a českými texty, které si sami píší a skládají.
Online předprodej u našich partnerů:

KOUPIT ONLINE goout.net
8-jamaron.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)