sobota
4. února 2023
20:00 hod.

JAMARON

Jamaron na Generace Tour vol.2. Kapela na jaře 2022 vydala dosud poslední album s názvem „Generace“, které natáčeli ve Studiu Sono, pod producentským dohledem Adama Karlíka. Nový hutný zvuk kapely posouvá Jamaron do první rockové ligy u nás.

Jamaron [Džamaron], je česká rocková kapela v čele s charismatickou frontwoman Marií Dostálovou, jejíž výrazný hlas obklopený hutným zvukem elektrických kytar a nekompromisních bicích je dominantou této mladé pětice.

Jamaron si zakládají na srozumitelných a smysluplných českých textech, se kterými se řada posluchačů snadno ztotožní. Další devizou jsou silné chytlavé refrény a mladistvá energie, která se na posluchače valí z pódia při každém jejich koncertě. Nejen z tohoto důvodu jsou řazeni mezi nejzajímavější mladé rockové kapely současnosti. To dokazuje i jejich vítězství v Anketě Žebřík, ve které získali cenu Objev Roku 2020.
Jamaron mají díky komunikaci s fanoušky široký komunikační potenciál na soc. sítích, například na YouTube mají několik miliónů přehrání jejich songů. Řadí se tak mezi stovku nejposlouchanějších skupin v zemi.
SLOŽENÍ KAPELY
Marie Dostálová — zpěv, (saxofon)
Jakub Dostál — zpěv, elektrická sólová kytara
Ondřej Dostál — zpěv, elektrická kytara, akustická kytara
Filip Karlík — baskytara Václav Hejda — bicíPŘEDPRODEJ NA BARU 220 Kč DOSPĚLÍ / 220 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
240 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
240 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky JAMARON 04.02.2023 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.


Online předprodej u našich partnerů: www.evstupenka.cz
1-jamaron-foto.jpg