čtvrtek
14. března 2024
19:00 hod.

JEDLÍCI NA CESTÁCH

Travel stand-up comedy a gastro show! Nový gurmánsko-cestovatelský projekt cestovatelů Jardy Bouzka a Tomáše Šapovalova.

Tomáš Šapovalov a Jarda Bouzek. Jeden cestovatel a gurmán, druhý cestovatel a fotograf. Kluci spojili své síly a vznikl jedinečný projekt JEDLÍCI NA CESTÁCH. Ten dává nahlédnout pod pokličku kultury, ale hlavně typické kuchyně různých zemí světa. Na sérii videí nyní navazují vydáním knihy, na kterou se můžete těšit již v říjnu. Humorné pojetí od sympatických Jedlíků a recepty upravené pro domácí kuchaře si doslova zamilujete.

Cílem přednášky je představit typická jídla Maďarska, Německa, Polska a Holandska, která byste rozhodně neměli vynechat. Jedlíci na cestách vás zavedou nejen do restaurací a stánků s občerstvením, ale také do zákulisí natáčení jejich pořadu. Uvidíte nejlepší ukázky ale také nepovedené záběry, které se do vysílání nedostaly. Která jídla je nadchla a co jim vysloveně nechutnalo? To vše v zábavné talkshow Jardy Bouzka a Tomáše Šapovalova – Jedlíci na cestách. Pro nedočkavé máme tip. Ještě před přednáškou můžete "ochutnat" samotné jedlíky. Celá videa z navštívených zemí jsou ke shlédnutí na YouTube kanálu Jedlici na cestách. Velkým úspěchem pro jedlíky je také fakt, že se pořad vysílá na celostátní televizi A11.

www.jedlicinacestach.cz
Online předprodej u našich partnerů:

KOUPIT ONLINE goout.net
7-jedlici.jpg7-jedlici-2.jpg6-jedlici-kniha.jpg