pátek
15. května 2015
21:00 hod.

KHALIF WAILIN‘ WALTER (USA)

Originální třaskavá směs amerického bluesového kytaristy a zpěváka z Chicaga. Khalif Wailin Walter – kytara a zpěv, Daniel Hopf – baskytara a Felix Krüppel – bicí.

Američan Khalif Wailin’ Walter, synovec slavného bluesového kytaristy Carla Weathersbyho a bývalý člen doprovodné kapely Lonnieho Brookse je jedním z nejslibnějších představitelů nejmladší bluesové generace. Pomyslnou bluesovou školu vychodil Khalif Wailin’ Walter u svého strýčka Carla Weathersbyho. Na vlastní nohy jako kapelník se postavil po nástupu nového století, kdy začal pracovat na vlastním výrazu, který je ovlivněn bluesovými klasiky Albertem Kingem, Freddiem Kingem a Albertem Collinsem, Walterův styl zpěvu má ovšem blíže k neworleanskému rhythm’n’blues, čímž vzniká originální třaskavá směs, schopná oslovit různé typy posluchačů. Khalif Wailin’ Walter koncertoval na řadě významných bluesových festivalů včetně toho nejprestižnějšího, chicagského.Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.6-khalif-presse-2.jpg6-khalif-wailin-walter-press-pic.jpg