sobota
13. ledna 2024
18:00 hod.

KONCERT STUDENTSKÝCH KAPEL

Koncert kapel Ornament, Cigarette Pillowbag, Propadleek a KTZ.

Ornament je jablonecká folk-rocková studentská kapela, skládající se ze tří sourozenců a jedné basačky :-) Na koncertě zazní jak písničky z debutového alba "Druhý pohled na svět", tak i čerstvé novinky!

https://open.spotify.com/artist/6GzZh68NqUtB4RxmmBmomm
https://www.instagram.com/ornament_music/
https://m.facebook.com/ornament.official/

Propadleek

Propadleek je mladá pražská kapela, založena v září 2017 tehdejšími středoškolskými studenty Ondřejem Kobrlem a Janem Vaňkem. Žánrově se uskupení blíží nejvíce popfolku či poprockuK roku 2023 už na svém kontě mají tři vydaná EP a pět singlů, které jsou k nalezení na všech streamovacích platformách.
https://open.spotify.com/artist/44i3Sw5Qbcyye6SBm4A8pU?si=x8K6rRCrR3Wg0Rq313I8cA
 
 
Cigarette Pillowbag
Cigarette Pillowbag je liberecký zpěvák a skladatel. Od roku 2021 vydává singly nahrané v jeho ložnici a vystupuje s kapelou, která se aktuálně skládá z Matyáše Berndta (bicí), Jana Pokorného (sólová kytara), Jakuba Čabrádka (basa) a Tomáše Velka (klávesy). Na jaře 2023 vyšlo debutové, self titled album se 7mi skladbami. Kombinuje prvky Indie popu a rocku do jedinečné atmosféry, kterou si rozhodně nesmíš nechat ujít 😉
KTZ
KTZ neboli Klub Tajných Zahradníků je neofolkové duo z Jablonce nad Nisou, přinášející sebou spoustu zvuků či zážitků co ti neuvěří maminka ani tatínek. Hrdelní zpěv, rap jak z rotačáku nebo třeba pohádka o sněhurce? U KTZ není problém. Tak se napij vody, udělej si sváču a běž si užít koncert - bude švanda.

8-13-1-studentske-kapely.png