úterý
20. října 2015
19:30 hod.

Kvíz na Rampě

56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava. Poskládejte s kamarády 2-8členný vědecký tým a otestujte své znalosti! Dnes se nekoná, jsou přihlášené pouze dva týmy. Další termín: úterý 3.11.

Přihlášky min. 2dny před soutěží přes Facebook Rampy nebo info@klubnarampe.cz, koná se v případě min. třech přihlášených družstev.

Hospodský kvíz je nová oblíbená zábava. Jedná se o inteligentní způsob trávení času s přáteli, při kterém si společně ověříte, co si pamatujete ze školních lavic, jak se vyznáte v aktuálním dění ve společnosti, jestli máte přehled v muzice a mnoho dalšího. Jestli se rádi bavíte se svými přáteli a jste alespoň trochu soutěživý typ, je hospodský kvíz ušitý Vám na míru. Večerem Vás provede moderátor, který je společně s kvízem zárukou dobře stráveného večera.

Jak to funguje?
Sestavíte s kamarády svůj tým, 2 až 8členný. Více hlav víc ví, avšak pokud oplýváte geniálním mozkem, můžete hrát třeba jen sám/sama za sebe. Kvíz trvá zhruba dvě a půl hodiny a obsahuje otázky ze všech možných i nemožných oborů.
Odpovědi Vašeho týmu jsou průběžně vyhodnocovány a porovnávany s odpověďmi dalších týmů. Samozřejmostí jsou ceny pro týmy, které během celého kvízu správně odpoví na nejvíce otázek.

https://www.facebook.com/hospodskykviz.cz

http://www.hospodskykviz.cz/
účastník 30 Kč


3-plakat-kviz.jpg3-1507166-247670322076238-804773749-n.jpg