úterý
13. září 2016
18:30 hod.

KVÍZ NA RAMPĚ

56 otázek, soutěžení, výhry a především zábava. Poskládejte s kamarády 2-8členný vědecký tým a otestujte své znalosti!

Přihlášte se min. 2 dny před soutěží https://www.facebook.com/groups/181382562213529/?fref=ts, koná se v případě min. třech přihlášených družstev.

Hospodský kíz je nová oblíbená zábava. Jedná se o inteligentní způsob trávení času s přáteli, při kterém si společně ověříte, co si pamatujete ze školních lavic, jak se vyznáte v aktuálním dění ve společnosti, jestli máte přehled v muzice a mnoho dalšího. Jestli se rádi bavíte se svými přáteli a jste alespoň trochu soutěživý typ, je hospodský kvíz ušitý Vám na míru. Večerem Vás provede moderátor, který je společně s kvízem zárukou dobře stráveného večera.

Jak to funguje?
Sestavíte s kamarády svůj tým, 2 až 8členný. Více hlav víc ví, avšak pokud oplýváte geniálním mozkem, můžete hrát třeba jen sám/sama za sebe. Kvíz trvá zhruba dvě a půl hodiny a obsahuje otázky ze všech možných i nemožných oborů.

Odpovědi Vašeho týmu jsou průběžně vyhodnocovány a porovnávany s odpověďmi dalších týmů. Samozřejmostí jsou ceny pro týmy, které během celého kvízu správně odpoví na nejvíce otázek.


0-kviz-na-rampe.jpg3-kviz.jpg