sobota
18. září 2021
20:00 hod.

LIVIN FREE

Rockovou muziku ovlivněnou americkým Blues, Southern rockem a Gospelem hrají Honza Holeček - klávesy a zpěv, Vladimír Guma Kulhánek - baskytara, Tomáš Frolík – kytara, Michael Nosek - bicí.

Skupina byla založena na konci roku 2018 zpěvákem a klávesistou Honzou Holečkem (Energit, Luboš Andršt blues band a další…) jako vlastní autorský projekt.
První byl ke spolupráci požádán jeho dlouholetý spoluhráč z kapely Energit, baskytorová legenda Vladimír Guma Kulhánek, se kterým Honza začal postupně aranžovat materiál k připravovanému albu. Po delší úvaze se rozhodli ke spolupráci přizvat velmi talentované byť velmi mladé muzikanty se zdejší klubové scény, známé zejména v působení ve skupině The Bladder Stones, a to Tomáše Frolíka na kytaru (absolventa Academy of C.Music v Londýdě ve třídě R.Forda) a Michaela Noska (absolventa JAMU) na bicí. Stylově je skupina rocková, ale výhradně ovlivněná americkou hudbou, zejména Blues, Southern rock a Gospelem. V kapele Livin Free se setkávají zkušenosti s  dravou energií, potkávají se tři generace muzikantů, která spojuje láska k hudbě...

V listopadu loňského roku vyšlo kapele Livin Free album s názvem "Voices from Beyond".

Lze využít vstupenky zakoupené na koncert kapely Prak, který kvůli nemoci člena kapely neproběhl 18.9.2020 nebo na jiný, díky proticovidovým opatřením nerealizovaný koncert. Dejte ale prosím vědět předem na milena@klubnarampe.cz


NA MÍSTĚ 300 Kč DOSPĚLÍ / 250 Kč STUDENTI

PŘEDPRODEJ NA BARU 250 Kč DOSPĚLÍ / 200 Kč STUDENTI

KUP NYNÍ!
nejpozději jeden den předem
270 Kč DOSPĚLÍ počet vstupenek
220 Kč STUDENTI počet vstupenek
Koupit online vstupenky LIVIN FREE 18.09.2021 20:00

dospelí ... 0 ks
studenti ... 0 ks
celková cena ... 0

Tvůj email:
Vstupenky budou po zaplacení zaslány na vyplněný email. Jste-li členy fanklubu, nezapomeňte se nejdříve přihlásit, jedině tak můžete využít akční slevy.Bar má otevřeno v pátek a sobotu od 18.00 hodin, v neděli až čtvrtek zavřeno, otevřeno jen pokud je v programu uvedena akce. V pondělí zavřeno vždy.


5-livin-free.jpg
+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: