pátek
3. března 2017
20:00 hod.

MINUS 123 MINUT

Kytarista a zpěvák Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a bubeník Daniel Šoltis na Comeback tour.

V letech 1996 až 2009 je česká hudební scéna znala jako -123 min. Přišli s muzikou a výrazem, které zaujaly. V roce 2000 dostali Cenu Anděl pro objev roku a během své existence vydali pět studiových a jedno koncertní album. V roce 2009 se rozpadli. Jejich fanoušci si na návrat museli počkat až do června 2016.

Po rozsáhlém a náročném podzimním turné, na němž legendární kapela minus123minut oslavila svůj návrat po sedmi letech, pokračuje comebackové turné svou jarní částí.
„ Podzimní comeback byl pro nás neuvěřitelně příjemný zážitek. Společně jsme si s lidmi užívali radost z hudby a jejich přijetí připomínalo spíše rodinu, než klasický vzorec kapela + fanoušek. Moc si toho vážíme a proto chceme comeback turné prodloužit do míst, kam jsme to nestihli na podzim.“  uvedl Zdeněk Bína.
Podzimní comeback byl nabitý fantastickou energií, jak ze strany kapely, tak publika. Na základě výborných ohlasů jsme se rozhodli turné prodloužit a umožnit tak příznivcům Minut další koncertní zážitky.“ dodává Dano Šoltis, bubeník kapely.

V sestavě kapely, která s chutí koketuje s jazzem, rockem, world music, blues i funky, jsou dnes zpěvák a kytarista Zdeněk Bína, baskytarista Fredrik Janáček a bubeník Dano Šoltis.

http://minus123minut.cz/
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.4-dsc00494.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)