sobota
19. března 2016
20:00 hod.

MŇÁGA A ŽĎORP

Koncert kapely z Valmezu. Od 22 hodin to rozjede DJ DaRooT v hospodě.

Mňága a Žďorp (přesněji zakládající jádro skupiny) pochází z Valašského Meziříčí. Formovala se  už od roku 1983, často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách - Velký plytkoš, Happyend. Ty však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp.

Do povědomí se kapela dostala především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991). Předposlední, jedenácté řadové album vyšlo v roce 2010 a jmenuje se Takže dobrý.

Poslední album„Made in China“ nahrála skupina v čele s Petrem Fialou po úspěšné crowdfundingové kampani v Číně. Sám Fiala k desce říká: „ Snažili jsme se udělat v uvozovkách večírkovou desku, aby člověk nemusel žádné tracky přeskakovat. Natočili jsme písničky, o kterých víme, že je můžeme hrát naživo vedle starších hitovek“.

A tak si přijďte si poslechnout nejen písně z posledního alba , ale i staré hity skupiny.

http://www.mnaga.cz/

 Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.0-images.jpg9-mnaga-v-jablonci-fb.jpg