pátek
15. listopadu 2019
20:00 hod.

MŇÁGA A ŽĎORP

Koncert kapely z Valmezu.

Mňága a Žďorp (přesněji zakládající jádro skupiny) pochází z Valašského Meziříčí. Formovala se  už od roku 1983, často se měnilo složení kapely. Zpočátku vystupovala pod názvem Slepé střevo, členové Mňágy současně působili i v jiných kapelách - Velký plytkoš, Happyend. Ty však zanikají a od roku 1987 se již hovoří jen o skupině Mňága a Žďorp. Do povědomí se kapela dostala především hitem „Hodinový hotel“, který je první skladbou na debutovém albu skupiny, nazvaném příhodně Made in Valmez (1991).

Mňága a Žďorp vydá nyní v říjnu své v pořadí čtrnácté studiové album nazvané Třecí plochy. Obsahuje 12 písní a otvírákem je předělávka písničky Je to nejistý od J.A.R. Po úspěšné spolupráci na albu Třínohý pes se kapela znovu rozhodla natáčet s producentem Milanem Cimfem. Jak už název desky napovídá, ústředním tématem jsou vztahy. Na Třecích plochách figuruje i řada hostů. Těmi stálými, kteří s kapelou v létě objeli i několik festivalů, jsou bývalý člen Buty klávesák Milan Nytra a zpěvačka Jitka Andrášková. Na albu uslyšíte i Luboše Novotného z Druhé trávy a dechovou sekci kapely Brass Avenue.

A tak si přijďte si poslechnout nejen písně z posledního alba , ale i staré hity skupiny.

http://www.mnaga.cz/
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz

Předprodej ukončen, vstupenky budou i na místě.
Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.4-mnaga-party-1-040-1.jpg7-mnaga-spolecna-04.jpg2-mnaga-party-1-082.jpg7-mnaga-party-1-094.jpg