pátek
24. dubna 2015
20:00 hod.

MYDY RABYCAD

Elektroswingový taneční večer s oblíbenou kapelou a jejím novým albem Glamtronic!

Pro všechny přátele houpavých groovů a tvrdých elektronických beatů!
http://www.mydyrabycad.cz/

Mladý a progresivní žánr electroswing na sebe již několik let strhává velkou pozornost. Spojení starého a nového se lidem libí, a tak má tento styl obrovský úspěch. Donedávna platilo, že moderní swingování patří hlavně francouzským, německým a rakouským interpretům. To se nyní mění, na scénu přichází Mydy Rabycad!
Mladá electroswingová kapela z Jablonce a Prahy vznikla na začátku letních prázdnin roku 2012. Jejich vystoupení dosahují špičkových výkonů nejen po celé republice, ale také třeba ve Švýcarsku nebo letos ve Velké Británii. Postupně obsazují přední hudební festivaly a každým rokem dosahují větších úspěchů. Letošní tour spouští se svou novou desku GLAMTRONIC. V Klubu Na Rampě hrají rádi a ne poprvé.

„Už teď se těšíme na březnové křty, kde se to chystáme pořádně rozjet,“ zve zpěvačka Žofie Dařbujánová a pánský trojlístek kvarteta dodává: „Můžete se těšit na sound kapely, který je pro nás signifikantní a zároveň přinese spoustu nového. Můžeme říci, že Glamtronic je správné označení toho, co na desce uslyšíte.“ Mydy Rabycad také úspěšně expandují do zahraničí. Petr Blažek, který je s kapelou již od vydání prvního alba a zajišťuje kapele management a zvuk dodává: „Díky spolupráci s několika renomovanými agenturami se letos vydáme na cesty po evropských klubových a festivalových podiích a možná zamíříme i mimo náš kontinent. Na domácí fanoušky určitě nezanevřeme, jen budeme doma k vidění a slyšení méně, než v uplynulých letech.“

Členové:
Žofie Dařbujánová - Vocals
Mikuláš Pejcha - Saxophone, vocals, flute, EWI, programming
Jan Drábek - Bass guitar, synthesizers, vocals, programming
Nèro Scartch - Synthesizers, vocals, programming
 


3-mydyrabycad-promo-700x420.jpg