sobota
21. února 2015
20:00 hod.

NEBE A JELEN

Objevy české hudební scény na společném turné. Host: Kateřina Marie Tichá.

11 zastávek, 2 kapely, 1 veliká show!
KAPELY NEBE & JELEN PŘIPRAVUJÍ SPOLEČNÉ JARNÍ TURNÉ PLNÉ HUDEBNÍCH PŘEKVAPENÍ
Aktuální objevy české hudební scény – kapely Nebe a Jelen - poslední dobou potvrzují, že kvalitní česká hudba, působivé texty a silné melodie mají stále pevné místo na hudebním poli. Nebe a Jelen své síly nyní spojili a na jaře 2015 vyjedou na společné klubové turné.

V 11 městech ČR budou mít posluchači skvělou příležitost zažít live vystoupení kapel, které spojuje hudba plná energie a emocí, silné melodie, české texty "o něčem“ skvělé interpretace a zkušenosti z hudebních festivalů a koncertů.

„S klukama z Nebe jsme se potkávali v létě v šatnách na fesťácích, vždycky to byla sranda a někde tam vzniknul nápad na společnou tour. Všichni máme hroznou radost z toho, že se to nakonec fakt povedlo zorganizovat a už se nemůžeme dočkat, až sedneme do dodávky, zajamujem si na pódiu a uvidíme se s fanouškama, bude to parádní mejdan,“ těší se Jindra Polák, frontman kapely Jelen.

„Pro nás bude šňůra po klubech zkouška ohněm. Hrajeme spolu už 10 let, máme za sebou dvě desky a zkušenosti z velkých i malých pódií a jsme zvědaví, kolik na nás přijde lidí. Naše kulaté narozeniny nemůžeme oslavit lépe, než s našimi fanoušky a po boku partičky Jelen, která je nám velmi blízká. V době, kdy koncerty vyprodává jen hrstka českých a slovenských interpretů, jsme moc vděční za to, že můžeme tuto šňůru jet, za což chceme moc poděkovat našemu labelu Universal Music a všem dalším partnerům, kteří nám k tomu pomohli,“ říká Petr Harazin, frontman kapely Nebe.

Hity jako „Vteřina“, „Než se rozední“, „Padáky“, „Magdaléna“, „Co bylo dál?“, „Jelen“ a další singly, které už znáte z rádiového éteru, rozhodně chybět nebudou!

Speciálním hostem celé tour bude talentovaná písničkářka Kateřina Marie Tichá.

Pro fanoušky mají kapely také malý předvánoční dárek - originální barevnou FAN vstupenku, kterou je možné si objednat v síti EVENTIM http://www.eventim.cz/nebe-jelen nebo na webových a facebookových stránkách kapel Nebe a Jelen.

 Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.4-nebe-jelen-tour-2015-vystoupeni-1920x1080.jpg9-jelen-live-1.jpg0-nebe-kredit-ondrej-pycha-5.jpg