pátek
9. března 2018
20:00 hod.

NOISY POTS (MYDY RABYCAD - až 5. října!!!)

Elektroswingová taneční párty s oblíbenou kapelou se přesouvá na 5.října. Posílají k nám kamarády - Noisy Pots, tak si je přijďte poslechnout!

Kapela Mydy Rabycad se ten večer účastní předávání cen Žebřík. A toto vám vzkazuje:
"Milí fanoušci, je nám to moc líto, ale musíme přesunout náš koncert v Klubu Na Rampě 9.3. na jindy. Je to pro nás těžký rozhodnutí, rušení koncertů nemáme ve zvyku. Ve stejný večer nás jako nominované pozvali na předávání cen Žebřík 2017. Pokud bychom v nějaké kategorii byli ocenění, bylo by neslušné si cenu osobně nepřevzít a nepoděkovat tak vám všem, našim fanouškům za podporu. Věříme, že tomu rozumíte a přijdete na koncert jindy, kdy si to do sytosti vynahradíme! Jako malou omluvu jsme pro vás domluvili kamarády z kapely Noisy Pots, kteří vás stejně  roztančí, že nebudete chtít přestat. Večer si tak budete moci užít s nimi. Věříme, že pro nás budete mít pochopení."

Lístky zakoupené v předprodeji si můžete uložit pod polštář na říjnový koncert Mydy Rabycad. Pokud chcete lístky vrátit, učiňte tak na místě, kde jste si je zakoupili. Pokud jste je koupili online přes Paypal, napište nám na info@klubnarampe.cz. Pokud online přes Evstupenku, napište na info@evstupenka.cz

Noisy Pots tvoří svěží taneční hudbu, kterou sami nazývají jako DIY kitchen electro. Díky kombinaci zvuku kýblů, hrnců a plechovek se syntezátory, samply a vokálem, je kapela unikátní jak po zvukové tak i vizuální stránce.
Od vzniku v roce 2014 mají na kontě řadu festivalových i klubových koncertů v Čechách i v zahraničí. Zahráli mj. na Colours of Ostrava, v nabitém Lucerna Music Baru v rámci Narozenin Bandzone nebo Havel@80 a také na Narozeninách Roxy. Kapela Tata Bojs si pozvala Noisy Pots jako předkapelu v rámci Od A do B tour 2015.
V zahraničí vystoupili na festivalech Donauinselfest (Rakousko), The Alternative Great Escape (Velká Británie), ve věhlasném klubu OT301 v Amsterdamu nebo v Londýně v rámci projektu Sofar Sounds. Pravidelně také podnikají cesty po Evropě, kde hrají na ulici a vytvářejí si tak fanouškovskou základnu v několika evropských zemích.

Členové kapely – Michal Šupák a Jakub Tengler jsou inspirováni zejména zvučnými jmény elektronické scény jako Mura Masa, Moderat, Totally Enormous Extinct Dinosaurs, Seekae, Com Truise nebo Stimming. I vzhledem ke svému klasickému hudebnímu vzdělání je ovlivňuje také vážná hudba a jazz.

Kapela, původně jako trio s Emilem Machainem, vydala v roce 2015 debutovou desku Home Alone.  Album produkoval Patrick Karpentski a pokřtil uznávaný producent a skladatel Jan P. Muchow. Singly GastronomyFlowers se dostaly do pravidelné rotace na rádiu Expres FM a Rádiu 1.

Web http://www.noisypots.com/

Soundcloud: https://soundcloud.com/noisypots

Facebook: https://www.facebook.com/noisypotsmusic/?fref=ts

Instagram: https://www.instagram.com/noisypots/

 

 


7-noisy-pots-promo-11.jpg7-noisy.jpg