středa
20. listopadu 2013
20:00 hod.

PAT TRAVERS BAND (USA)

Poctivý dravý rock legendárního bluesrockového kytaristy, mimořádně v Evropě!

Patrick Henry Travers, kytarista, zpěvák a skladatel, se přes tvrdé blues a různé zajímavé projekty se vrátil k tomu, čím začínal - k silovému a nekompromisnímu hard rocku. Nová alba vydává skoro každý rok, má na svém kontě řádově asi 30. Poslední vyšla letos – Live At the Bamboo Room v červnu a Can Do v červenci. Hraje především v USA, do Evropy se vydává zřídka. Bylo by škoda nechat si ujít jedinečnou příležitost vidět a slyšet tuto opravdovou kytarovou legendu v akci.

Citováno z rozhovoru Pata Traverse pro poslední číslo Rock&Popu:
„Rád bych našim přátelům a fanouškům v Česku vzkázal: Zvedněte zadky a přijďte se podívat na poctivou a nadupanou rockovou kapelu, abyste pochopili, o čem rock´n´roll doopravdy je!

"From the streets of Toronto, to the streets of London, to the streets of the WORLD, now, here to kick your ass… The Pat Travers Band !!!" 
Jak sám říká, bude to pravá rocková show.

http://www.pattravers.com/

Pat Travers – kytara, zpěv
Kirk McKim – kytara, zpěv
Sandy Gennaro – bicí
Rodney O’Quinn - basaOnline předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.7-pat-travers-band-2013.jpeg6-pat-travers-foto-ted-washington.jpg2-pat-travers-foto-patrick-kerrin.jpg4-pattravers-a1-cmyk.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)