pátek
21. února 2014
20:00 hod.

Pipes and Pints

Pražská dravá punk rocková kapela po roce opět tady, na jednom z mála letošních klubových koncertů v Čechách! Host: BOY - brněnská rock´n´roll-punk kapela s bubeníkem Vincou z Pipes&Pints.

Začíná vám scházet vaše oblíbená dávka punkové divočiny, rockové energie a hardcoreové agresivity v kombinaci s nezaměnitelným zvukem dud? Pak pro vás máme dobré zprávy! Kapela Pipes and Pints, pro níž je charakteristická kwombinace výše zmíněného doplněná nakažlivou energií, se po úspěších na zahraničních i tuzemských festivalech vrací do klubů! 
14. 2. Pod lampou Plzeň
15. 2. Roxy Praha
19. 2. Fléda Brno
21. 2. Klub Na Rampě Jablonec n. N.
http://www.pipesandpints.com/

BOY je punk-rock parta z Brna. Nehledejte v tom nic víc, než čistý punk, který po cestě na svět lehce nasmrádl odérem druhé (i první) punkové vlny v Anglii, potu z dodávky Turbonegro/Motörhead a hlavně velkou dávkou vlastního zvuku. BOY staví hlavně na živých vystoupeních. Stay punk!    
www.boy-punk.com www.facebook.com/punkrockhooligans Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.2-323232.jpg1-boy-2.jpg2-poster4.jpg9-boy.jpg1-pap1.jpg9-pap.jpg