sobota
5. února 2022
20:00 hod.

POCTA ZUZANĚ NAVAROVÉ - AŽ V BŘEZNU

Pro nemoc v kapele přesouváme na březen, zakoupené vstupenky platí. „Bože, podej mi ještě ten kalich, to víno, co s nocí se měnívá na líh…“Nezapomenutelné písně Zuzany Navarové v podání šansoniérky Markéty Burešové a Mária Biháriho v doprovodu Petry Bílkové a Ivo Sedláčka .

Zuzana Navarová stihla za necelých 25 let své hudební kariéry vytvořit nesmrtelný odkaz. Hudební barevnost a silné výpovědi jejích textů dál rezonují i roky po jejím odchodu.

Náročného úkolu, nazkoušet koncert složený z písní Zuzany Navarové, se zhostila šansoniérka a herečka Markéta Burešová. Posluchači ji oceňují pro její nezaměnitelnou, hluboko posazenou, přesto jemnou a citlivou barvu hlasu a blízký osobní kontakt s publikem.
Původně mělo jít jen o jednorázovou záležitost a koncert měl být jednou z částí cyklu večerů věnovaných výrazným osobnostem hudebních dějin. Setkal se však s nečekaně kladným diváckým ohlasem a každý další přidaný termín byl na měsíce dopředu vyprodaný.

Akordeonista, pianista, zpěvák a skladatel Mario Bihári hrál se Zuzanou Navarovou v kapele Koa a nahrál s ní nejdůležitější alba jako Barvy všecky nebo Jako Šántidéví, na kterých se podílel také autorsky. V současnosti vystupuje se svou kapelou Bachtale Apsa, nebo například s Condurangem, kapelou Báry Hrzánové.

Spolu s nimi se na jevišti představí také pianistka a herečka Petra Bílková (Chantet, Du-Chanson), a bubeník, herec a skladatel Ivo Sedláček (Ema, Fekete Seretlek).
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.6-marketa-b-1.jpg1-kapela-cb.jpg9-001.jpg0-marketa2.jpg1-mario-akordeon.jpg1-marketa-zpev.jpg5-mario-2.jpg