pátek
11. března 2022
20:00 hod.

POCTA ZUZANĚ NAVAROVÉ

,„Bože, podej mi ještě ten kalich, to víno, co s nocí se měnívá na líh…“Nezapomenutelné písně Zuzany Navarové v podání šansoniérky Markéty Burešové a Mária Biháriho v doprovodu Petry Bílkové . Koncert přeložený z 5. února, zakoupené vstupenky platí.

Zuzana Navarová stihla za necelých 25 let své hudební kariéry vytvořit nesmrtelný odkaz. Hudební barevnost a silné výpovědi jejích textů dál rezonují i roky po jejím odchodu. Náročného úkolu, nazkoušet koncert složený z písní Zuzany Navarové, se zhostila šansoniérka a herečka Markéta Burešová. Posluchači ji oceňují pro její nezaměnitelnou, hluboko posazenou, přesto jemnou a citlivou barvu hlasu a blízký osobní kontakt s publikem. Původně mělo jít jen o jednorázovou záležitost a koncert měl být jednou z částí cyklu večerů věnovaných výrazným osobnostem hudebních dějin. Setkal se však s nečekaně kladným diváckým ohlasem a každý další přidaný termín byl na měsíce dopředu vyprodaný. Akordeonista, pianista, zpěvák a skladatel Mario Bihári hrál se Zuzanou Navarovou v kapele Koa a nahrál s ní nejdůležitější alba jako Barvy všecky nebo Jako Šántidéví, na kterých se podílel také autorsky. V současnosti vystupuje se svou kapelou Bachtale Apsa, nebo například s Condurangem, kapelou Báry Hrzánové. Spolu s nimi se na jevišti představí také pianistka a herečka Petra Bílková (Chantet, Du-Chanson).Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz


Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.8-mario-akordeon.jpg2-mario-2.jpg4-marketa-b-1.jpg7-marketa2.jpg1-marketa-zpev.jpg


Akce už proběhla a máme z ní pěkné fotky - podívejte se, jak se akce povedla .. ;-)