čtvrtek
2. dubna 2020
20:00 hod.

POKÁČ - VYPRODÁNO - PŘELOŽENO NA 2.6.

Pokáčovo jarní turné 2020. Mladý písničkář, talentovaný český textař a jeho "nepovedený pokus o folk". Host: Pavel Čadek. Vstupenky zůstávají v platnosti.

Pokáč je jedním z nejvýraznějších mladých písničkářů a textařů na české hudební scéně.

Ve svých textech často zpracovává témata běžného života.

V létě 2017 vydal debutové album Vlasy, které se dlouho drželo na čele žebříčku prodejnosti. Autor singlů Vymlácený entry, Co z tebe bude nebo Mám doma kočku jako textař spolupracuje mimo jiné s Voxelem, Jakubem Děkanem nebo skupinou Mirai. Mezi jeho úspěchy patří přes 2 miliony zlhédnutí klipu Vymlácený entry na YouTube, vítězství v anketě Žebřík v kategorii Objev roku, nominace na Objev roku v anketě Český Slavík nebo vyprodaný křest alby Vlasy v pražském Lucerna Music Baru.

Host:

Pavel Čadek - brněnský písničkář hrající na violoncello a zakladatel nového hudebního žánru “cello-folk”, což je podle něj tak trochu něco mezi Nohavicou a Apocalypticou.

Jeho písně často obsahují jistou dávku ironie, ale i vážnosti. Nejznámější a nejsmutnější je pravděpodobně “Nelajkla mi status”, se kterou zvítězil v soutěži Notování a v 18. filmovém festivalu fakulty informatiky MU.Online předprodej u našich partnerů:

www.smsticket.cz

Vstupenky se prodávají pouze přes smsticket


6-pokac1.jpg2-pokac.jpg3-plakat.jpg