středa
27. března 2019
19:00 hod.

POZOR !!! MILOŠ MEIER-DRUMMING SYNDROME-AŽ 22. 5.!

Jedinečná sólová bubenická show jednoho z nejuznávanějších bubeníků v České republice, Miloše Meiera se z důvodu Milošova onemocnění překládá na středu 22. května.

Miloš nám vzkazuje:
"Ahoj přátelé. Bohužel mě zastihla nějaká viróza a nejsem momentálně schopnej odehrát svoje Drumming Syndrome vystoupení v Jablonci nad Nisou podle svých představ. Moje 2 a půl hodiny dlouhá show vyžaduje maximální nasazení a spousty energie, kterou teď žádnou nemám, i přes mé veškeré úsilí o rychlé uzdravení. Protože nechci hrát na půl plynu a ve špatné formě, rozhodl jsem se moje vystoupení v klubu Na Rampě přesunout na nejbližší možný termín, který je vzhledem k mému nabitému programu i k obsazenosti termínů klubu Na Rampě za necelé 2 měsíce -  22.května. Opravdu mě to mrzí, je prodáno spousty vstupenek a tohle nebylo lehké rozhodnutí.  Rozhodly výše uvedené důvody a věřím, že se uvidíme 22.5. a v tomhle krásným klubu si to užijeme. Děkuji za pochopení. "

--
S pozdravem / Best regards
Miloš Meier

Bubenický virtuos Miloš Meier - i tak by se dal nazvat bubeník, který se svoji bubenickou show Drumming Syndrome oslovuje čím dál větší publikum všech věkových kategorií a žánrových odvětvích.

Člen metalových Dymytry, české Supergroup (Pavlíček, Střihavka, Dragoun, ...), či nově bubeník sólové kapely fenomenálního kytaristy Guse G. (ex-Ozzy Osbourne, Firewind), přijede s touto svoji bubenickou one-man show v rámci svého DS tour 2019. Toto vystoupení představuje nejen na českých pódiích, ale taky často na prestižních hudebních a bubenických akcích po celém světě, jako byly třeba bubenické festivaly v Holandsku, Španělsku, či Rusku, Meinl Drum Festivaly v Německu a Polsku, nebo obří Seoul Drum Festival v Jižní Korei.

V programu bubenické show Drumming Syndrome hraje Miloš Meier spoustu bubenických sól, skladby speciálně složené pro tento projekt, osobitě upravené známé filmové soundtracky a také další novinky a překvapení určené pro toto turné. Vrcholem vystoupení je čtyřiceti-minutový set složený ze světových rockových a metalových hitů. V průběhu programu dojde i na Milošovo vyprávění o jeho zkušenostech na domácí i zahraniční scéně, o vybavení, které používá a také na veřejnou diskuzi v uvolněném a zábavném pojetí. Součástí téměř dvou a půl hodinové show je promítání krátkých dokumentů z jeho bubenických cest. Milošovo extrémní energické bubnování a vysoká hráčská technická dovednost dává vystoupení jedinečný a originální zážitek.

Přijďte se pobavit na tento koncert, vhodný nejen pro bubeníky a hudebníky!

www.milosmeier.com
Online předprodej u našich partnerů:

www.evstupenka.cz

vstupenky zůstávají v platnosti.
Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.4-meier.jpg1-meier.jpg