sobota
20. ledna 2018
20:00 hod.

PRAGO UNION

Koncert hip-hopové kapely, která se drží na scéně již přes 15 let. Afterpárty: DJ DaRoot

,,Ty Prago Union fungujou. Oni fungujou nějak hodně, i když by vlastně podle všech pravidel hudebního průmyslu vlastně vůbec fungovat neměli. Jejich šéf není hezoun ze žurnálu a stát se “sexsymbolem” už “kousající bezzubý básník” Kato asi taky nestihne.

Jejich pecky nehrajou rádia a na trpitele to neuhrají – dramaturgové je nebojkotují, tyhle dva světy se prostě jen naprosto míjí. Jejich muzika tam nepatří, má tak daleko k “populární”, jak to jen jde. Nemají hit a pozor: nemají ani pořádný skandál. Jsou dřevní, jsou zemitý, páchnou člověčinou a fanoušky maj skalní. Maj je napříč žánry a mají jich tolik, že hrají jako málokdo.

Mají doma 2 ceny Anděl a kritika je uctívá. Jejich 3 desky se prodávají i v době nářků nad prodejema. Kde se vzali, jak se vzali a jak je tohle všechno vůbec možný? Na těch Prago Union musí něco bejt."

http://www.pragounion.cz/bio/

DJ DaRoot nenechá žádnou afterpárty skončit předčasně. Těšit se můžete na mix toho nejlepšího, výběr pozitivní muziky, nečekané kombinace. Tyto dlouhé a eklektické sety jsou vždy řízlé funkem a vším, co s ním lze smíchat. https://www.facebook.com/DjDaRoot/

Online předprodej již skončil, vstupenky můžete nyní zakoupit za plnou cenu v den akce v Klubu Na Rampě 30 - 60 minut před začátkem akce u vstupu do sálu.2-prago-union.jpg8-prago-union-4299.jpg3-pragounion2.jpg