sobota
15. prosince 2007
20:00 hod.

PRAŽSKÝ VÝBĚR 2

Rocková tvrdá muzika nejvyšší kategorie! Kapela, která udivuje světovým zvukem a show.

Poprvé v Jablonci v klubovém prostoru, nové skladby i klasika původního PV.

V jabloneckém Klubu Na Rampě se v sobotu 15. prosince od 20 hodin odehraje jedno z prvních klubových vystoupení turné špičkové rockové formace Pražský Výběr 2.

Dramaturgie samotných koncertů turné je precizně sestavena z přes dvě hodiny trvajících instrumentálních smrští nových skladeb s texty s typickou „Kocábovskou provokativností“, okořeněných o „staré pecky“ jako Haťa Paťa, Tatrman, Aeroplán, Pražákům je hej, Melem nemelem a další. V choreografii se prolíná kvalita instrumentálních výkonů s dosud nepoužitými scénickými prvky. Právě kompaktní kompozice celého programu s nevšedním technickým a vizuálním pojetím posouvá koncerty do jiné, zcela originální dimenze a nabízí divákům nezapomenutelný zážitek.

Kapela Pražský výběr II. svou tvorbou i hudebním projevem navazuje na českou rockovou legendu Pražský výběr, který vždy patřil k progresivnímu proudu naší hudební scény a dále jí rozvíjí. Seskupení výrazných hudebních individualit s vysokou kvalitou instrumentálních schopností

i osobního charisma obětovaných ve prospěch celku; profesní dokonalost, bezchybný výkon a energií nabitá show – tak nějak by se ve stručnosti dal charakterizovat Pražský výběr II. vystupující ve složení Michael Kocáb – klávesy a zpěv, Klaudius Kryšpín – bicí, Zlata Emily Kinská – zpěv, percusse, Glenn Proudfoot – sólová kytara, zpěv, Richard Scheufler – baskytara, zpěv.

Martin Bauer st.

Klub Na Rampě