pátek
4. ledna 2008
20:00 hod.

WET PAINT a STRAIN GLAM

První koncert v roce 2008 v Klubu Na Rampě zahájí jablonecká skupina WET PAINT. Tato pop-funk-rocková formace hrající převážně autorskou hudbu v součastné době působí ve složení: Lucie Bakešová (zpěv), Martina Pospíšilová (klávesy, zpěv), Mirek Šolc (kytary, zpěv), Honza Boháček (baskytary), Honza Nikendey (bicí).

Skupina pod názvem WET PAINT vystupuje od září 2002 a za tu dobu vydala dvě desky a to Velké Divení (2002) a I.C.U. (2004). Zpěvačku Lucii Bakešovou můžeme znát z prvních dvou ročníků */and/*quot;Česko hledá superstar*/and/*quot;, kde se dvakrát probojovala do semifinále.

Jako další vystoupí pop-rocková kapela Strain Glam z Jindřichova Hradce. Zakládající členy Jiřího Prchlíka (sólová kytara) a Jiřího Slunéčka (basová kytara) postupně doplnili Jan Tušinovský (bicí, backing vocals), Tomáš Adamkovič (elektrická a akustická kytara, vocals) a Josef Filip (keyboard). Před nedávnem došlo ke změně na postu sólového kytaristy - Jirku Prchlíka vystřídal neméně kvalitní kytarista - Tomáš Hutr.

Skupina vydala svépomocí dvě alba Slunce mého bytí (2004) a Reservé (2006). Během své sedmileté kariéry vystupovala s takovými umělci, jako jsou Ready Kirken, Zlatý Voči, Tlustá Berta, Krucipüsk anebo O5*/and/*amp;Radeček.